ДТП в Борисполі

Вчора, 4 листопада, поверталася з Сум у Чернівці. Оскільки прямого потяга немає, завжди їжджу маршруткою до Києва, а звідти поїздом. У Борисполі водій раптово звернув з дороги на узбіччя і, проїхавши пару метрів, ми врізалися в стовп. Спершу — шок від того, що мало не врізалися у ворота будинку, потім — страх, що хтось потрапив під колеса. За словами очевидців, дитина вибігла на трасу, а водій не встиг загальмувати. Дівчинка жива, коли приїхала швидка допомога, була при свідомості, намагалася поворушити пальцями рук. Через годину пасажирів забрала інша маршрутка, яка прямувала до Києва. Дивно, що за цей час міліція так і не приїхала. Хоч швидка прибула вчасно.

Сподіваюся, з дівчинкою все добре. Шкода водія. З одного боку, він не винен, бо свідки кажуть, що дитина сама побігла під колеса. З іншого боку, я не знаю правил дорожнього руху, але якраз перед місцем трагедії стояв знак «STOP». Хіба водій не повинен був зупинитися? Або, як мінімум, зменшити швидкість?

3 коментарі

Святослав Вишинський
ДАІ була зайняте важливішими справами: плановими дорожніми «зборами» до тіньового бюджету країни.
Олексій Пономаренко
На жаль про те ДТП на оф сайті не повідомлять, оскільки там висить інфа про місячник
На території Київської області проводиться комплекс профілактичних заходів під назвою „Перевізник зима — 2013”
У період з 21 жовтня по 21 листопада 2013 року в Україні проводиться комплекс профілактичних заходів по забезпеченню безпеки пасажирських перевезень «Перевізник зима-2013»
Основною метою та завданням цих заходів є попередження аварійності, нещасних випадків та пожеж, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів…

Їм не дуже вигідно у такий момент повідомляти про ДТП с пасажирським транспортом, тим більше, я впевнений, що там наврядчи повністю легальний перевізник і бус обладнаний згідно усіх вимог для пасажирських перевезень.
Галина Маслак
Чи легальний перевізник? Думаю, що так. Уже пару років так до Києва добираюся.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте