Меблі для парку Шиллера

У суботу, 23 липня, у Чернівцях відбудеться найочікуваніша для мене подія цього літа — воркшоп з виготовлення вуличних меблів для парку імені Шиллера. Цей затишний парк, що знаходиться в самому центрі міста, зможе з вашою допомогою поповнитися лавками й смітниками. Як солодко було б перепочити в затінку спекотного літнього дня, вдихаючи запах трав і дерева. Як тішила б серце думка, що саме ці речі зробили ви самі. Яким вдячним був би парк і як привітно посміхався б вам щоразу, коли б ви проходили повз.

Сонячний настрій, хороша компанія й помірна фізична праця — що ще потрібно літнього суботнього ранку? 
До Чернівців завітають майстри з самих Черкас, щоб зробити меблі для парку Шиллера зручними й гарними. Те, скільки виробів знайдуть собі прихисток під ласкавими кронами цього парку, залежить від кількості учасників. Чим більше працьовитих рук і гарячих сердець, тим багатшим буде парк.

Щоб приєднатися до команди учасників воркшопу, заповнюйте анкету за посиланням і долучайтеся до події в Фейсбук. А щоб зробити мене щасливою, що у вас є зайві палети чи інструменти, вказані в анкеті, телефонуйте за номером: (099) 261 28 20.



2 коментарі

Галина Маслак
Сюжет Infokey від Максима Волошина.

Галина Маслак
Детальніше про воркшоп — за посиланням.
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте