Галина Маслак
Рейтинг
+931.49
Сила
2756.02

Галина Маслак

h-maslak

avatar
Отримала відповідь на електронну пошту, що гроші надійдуть на рахунок протягом 10-14 банківських днів.
На сайті УП взагалі ніде не вказано правила повернення квитків (будь-яких), крім розділу «Питання-Відповіді». І цю інформацію ще треба пошукати.
avatar
Розпочато набір на весняні візити STP'15. Заявки від кандидатів приймаються до 5 січня 2015 року.
avatar
Ні, тут діє те ж правило. Бо їм так зручно. З власного досвіду можу сказати, що всі мої спроби переконати когось не давати хабарі, не продаватися на виборах і т.д., бо від цього залежить «шлях майбутньої нації», закінчувалися провалом. І ще не відомо, хто в чиїх очах виглядав більшим дурнем. Може, пора усвідомити, що українці — не супернація і отримують те, на що заслужили?
avatar
Стереотипи не виникають просто так. Якщо є тенденція, з'являються і певні уявлення про якийсь факт. Якщо дев'ятнадцять українок поїдуть у Польщу прибирати, а одна — вчитися, що має думати поляк, який зустрів тих дев'ятнадцять?
Чому так? Бо комусь так зручно. Кожен сам обирає свій шлях.
А поляки самі ж жартують, що у Британії їх більше, ніж у Польщі. І вони там працюють на тих же роботах, на яких українці в Польщі.
avatar
Курси почалися в понеділок, але постійно триває набір у наступну групу.
avatar
Минулого тижня написала скаргу і віднесла в Профспілку. Оголошення в гуртожитку вже зняли, вахтери до мене чомусь дуже привітні стали, режим роботи гуртожитку в нічний час ще не довелося перевірити.

avatar
Мені дуже подобається Ваш стиль. Тому для мене це найгірша Ваша стаття з тих, які я читала. Де той Воронцов, який мені так подобається? Творчий, оригінальний, у якого кожна публікація — шедевр. Зі змістом згодна. Але склалося враження, що Ви так спішили це написати, що забули навіть хоч раз прочитати те, що вийшло. Якби не побачила прізвище автора на «The Chernivtsi Times», ніколи б не здогадалася, що це Ви.
avatar
06.09.14 у коридорі у гуртожитку №4. Висить на стіні оголошень.
avatar


Незадоволених все більше.
avatar
avatar
3 квітня.11 травня.6 вересня. Час іде, нічого не змінюється.
avatar
Судячи з перших абзаців, хтось тобі дуже допік. Чекай гнівних відповідей в аску:)А щодо першого коментаря… повністю згодна з тобою. Чоловікам подобаються дурочки (прикро, але факт, перевірений не раз). Хоча взагалі скільки людей, стільки й думок. Кожному своє. Ніколи не розуміла, як працює чоловічий мозок.
avatar
Щось в цьому є. Якщо нема, з ким поділитися чимось важливим у реальному часі, віртуальний простір — не така вже погана ідея. Якщо не зловживати.
avatar
«кожна людина у нашім світі – де факто – особлива та неповторна.» А раптом ні? По-моєму, закони Дарвіна діють краще й ефективніше. А щодо іншого… Усіх не врятуєш. Пора б навчитися допомагати собі самому.
avatar
Я таки хочу прослухати той запис, де вказано, що адресу називали неточно. Як же вони слухали запис, якщо «звернення надійшло від Маслак Галини Сергіївни», а швидку викликала вахтер, не вказуючи взагалі ім'я. З бригади швидкої пару разів телефонували, щоб уточнити адресу, хоча викликали на вул. Стасюка 4 А, 4-й гуртожиток. Куди вже точніше? А кімнату взагалі під час виклику в гуртожиток не вказують. Є різниця в часі з моменту виклику (40 хв) і з моменту, коли вони нарешті зрозуміли, куди їхати (20 хв).
У листі жодної згадки про причину нашого звернення.
avatar
А четверта річниця Вкурсі буде? Я дуже хочу познайомитися з Сергієм Воронцовим і Еленой Огородовой.
avatar
Я і досі не розумію, чому хлопці з інших областей мають воювати там, а жителі Донбасу або масово тікають звідти, або їм плювати, або взагалі на боці ДНР?
І чому держава аж ніяк не зацікавлена в розв'язанні конфлікту?

«Хлопці одразу повідомили, що вони їдуть до батальйону «Айдар». З блокпосту видзвонилися у «Айдар» і дану інформацію підтвердив командир батальйону. Проте, схоже псевдоміліціянтів це не цікавило. Потім почалися обшуки. Під час обшуку один «беркутівець» заявив: «ви йо*ані майданівці, ви наших хлопців вбивали і ми вам тут відповімо тим же». Далі у наплічниках хлопців знайшли бронежилети – їх розклали на дорозі і попрострелювали з автоматів, решту амуніції вкрали.»
avatar
Я особливо і не цікавлюся. Мені насправді байдуже.
avatar
А можна зробити ось так?

avatar
Часом щось дійсно особисте інтимніше, ніж еротика.
Наталіно, мені от дуже сподобався і цей пост, і вірш.