Галина Маслак
Рейтинг
+931.49
Сила
2756.02

Галина Маслак

h-maslak

avatar
В анонсах презентації книги Макса Дупешка є всі міста, де є книгарня "Є", крім Рівного та Сум. Дійсно, навіщо Сумам ті Чернівці?
avatar
Цікаво, а в Краматорську теж по 50-150 грн вхід був?
avatar
Захотілось обійняти твого кота.
avatar
Детальніше про воркшоп — за посиланням.
avatar
Сюжет Infokey від Максима Волошина.

avatar
Відповіді на запит, який я надіслала ще 21 березня, досі немає. У відділі звернень громадян розводять руками. Направили в департамент ЖКГ, де телефонна мережа постійно зайнята. У міськраді доводять, що відповіли вчасно, але куди, коли і як — невідомо.

23 квітня Тетяна Лебухорська надіслала запит в Чернівецьку міську раду щодо дорожньої розмітки в Чернівцях, але відповіді досі не отримала. Куди діваються запити і з чим їх їдять?

avatar
Та ну, стільки проблем з цими громадськими діячками. Вигідніше знайти собі нормальну бабу дівку))

Підбори — атрибут громадських діячів? Краще вмерти, ніж так себе мучити)
Останній раз відредаговано
avatar
avatar
Як приємно, коли одні й ті ж проблеми міста хвилюють багатьох людей одразу. На сайті Чернівецької міської ради з'явилася петиція з проханням передати паркову зону по вул. Київській на баланс КЖРЕП 6 для постійного обслуговування, покращення, облаштування умов для його відвідування та підтримання санітарного стану парку.
Прошу підписати петицію та поширити інформацію.
avatar
Після вчорашньої зустрічі Студпарламент просто виклав фото ВК без жодних коментарів і пояснень, про що ж говорили і що вирішили. У групі Профспілки взагалі тиша, навіть ті фото не перепостили. Сьогодні ж обидві структури виклали той текст, який опублікували на сайті ЧНУ, і який, очевидно, запропонувала адміністрація. Ні в Профспілки, ні в Студпарламенту немає власної позиції? Немає думок і коментарів щодо вчорашньої зустрічі? Нічого?
У тексті з сайту немає ні слова про те, чому цього року виникла затримка зі студентськими, ні слова роз'яснення про тендер, ні слова про те, коли ж студентські очікувати, ні слова про те, про що говорили вчора.

А адміністрація могла ж усе зробити по-людськи. Не вийшло зробити все вчасно, а тут ще й тендер довелося відмінити в силу певних законодавчих нюансів, то повідомте про затримку в деканати, поясність усе студентам, на сайті хоч напишіть… Навіщо чекати, доки прийдуть представники ОСС з 1000+ підписами, вимагатимуть зустрічі, студенти сваритимуться? Але ж ні. Адміністрація не говорить зі студентами. Профспілка і Студпарламент не говорять зі студентами. Студенти не приходять на зустрічі з керівництвом. Одне з двох: або у всіх проблеми з комунікацією, або всіх влаштовує ця ситуація. Перше ще можна змінити, а друге навряд чи.
avatar
В Україні близько 300 університетів, не кажучи вже про інші виші. Очевидно, що серед них є більші за ЧНУ. Лише 7 мають власну друкарню. Проблеми виникають лише в ЧНУ. Що можна робити місяць до прийняття нового закону? Що можна робити півтора місяці після? Коли самі юристи університету публічно заявляють, що могли все владнати вчасно, не порушуючи закон, і що це таки вина тендерного комітету, зауваження ректора щодо кількості студентів у БДМУ та БДФЕУ виглядають смішно. Нагадую і ректору, і ведучому, що світ не обмежується лише Чернівцями.
avatar
Автор тієї листівки, що на фото, — талановита Ліля Кавлюк, чернівчанка, що живе в Сумах. У Лілі гарний блог, гарна кіт і гарні малюнки.

Такі поштівки можна придбати в Доброї листівки отут.
avatar
Випийте краще м'ятного чаю.
avatar
В нашій країна, на жаль, не зовсім розділяють сфери особистих і ділових відносин.
У нас, на жаль, якраз розділяють. Між викладачами і студентами така величезна дистанція, що ні про яке взаєморозуміння і людяність часто і мови бути не може. А от в США інакше. Коли викладачі запрошують студентів до себе в гості на вечірку — це особисті чи ділові відносини? Якщо студент при цьому принесе щось смачненьке (бо іде ж в гості), то це корупція? Якщо я випадково в кав'ярні зустріну викладача і пригощу його кавою, то це корупція? Якщо він пригостить мене вином, то це домагання?
Я не бачу нічого поганого в тому, щоб ставитися до людей як до людей. Незалежно від їхньої професії.
avatar
Одна справа — коли «подарунки» вимагають. Чи коли вітають зі святом, маючи на меті випросити потрібну оцінку. І зовсім інша — коли це щиро. Я людям, яких люблю, часто купую солодощі просто так. Чому ж не можу зробити це на свято вчителям, яких люблю?
Мені прикро, коли я хочу зробити приємно комусь, а від подарунку відмовляються. І це неввічливо як мінімум.
avatar
День народження Пирогова — 25 листопада.
avatar
Чернівці
Для тих, хто любить котиків: цей красунчик шукає новий дім. Добрий, спокійний, м'якенький, слухняний. Телефонувати за номером: 0978480965 Олена
Останній раз відредаговано
avatar
Як показує практика, найпопулярніша жіноча зброя — «я з тобою не говорю». І чорні списки.
avatar
Здається, скоро в англійській мові таки з'являться гендерно нейтральні слова замість займенників s/he та звернень Mr. чи Ms. Студент(к)и факультету іноземних мов ЧНУ уже задумуються, як же це потім правильно перекладати на українську. Розмови перед сном.
avatar
З борщем те саме, що з чізкейком, піцою чи капучіно.

А якщо у Вас є претензії до Святослава (необґрунтовані і недостойні вихованої людини, між іншим), то прошу вирішувати подібні проблеми з ним особисто, а не в моєму блозі чи на «Вкурсі.Ком». Вишинський діє відповідно до Правил, які ви періодично порушуєте. Між іншим, Вас він жодного разу не ображав, за що йому плюс, а Вам мінус.